Najnowocześniejsza naczepa w Polsce. Weź ją na próbę!

18 czerwca 2020
Dodał: Rafał Koszewski, Prezes ELCAR
Podziel się:

Teraz możesz sam sprawdzić, jakie korzyści system ELCAR daje Twojej firmie. Kupiliśmy naczepę z agregatem. Uzbroiliśmy ją w nasze wszystkie urządzenia oraz rozwiązania. Wypożyczamy ją za darmo do testów.

Pomysł był bardzo prosty: jesteśmy przekonani, że nasza technologia daje realne korzyści przedsiębiorcom i menadżerom flot. Uprawnia pracę firm i centrów logistycznych. Obniża koszty transportu. Chcieliśmy, aby każdy mógł przekonać się o tym na własną rękę. Dlatego kupiliśmy nowoczesną naczepę-chłodnię Schmitz z agregatem Carrier i wyposażyliśmy ją we wszystkie funkcjonalności systemu ELCAR. Można ją wypożyczać za darmo do testów – na dwa tygodnie trafić może także do Twojej floty!

Wszystkie technologie w jednej naczepie

Nasza testowa naczepa-chłodnia dostosowana jest do przewozu wszystkich ładunków, żywności i towarów wrażliwych na zmiany temperatury (z zachowaniem całego ciągu chłodniczego). Także np. lekarstw czy szczepionek, co potwierdzono tzw. certyfikatem mapowania.

przetestuj naczepę demo za darmo elcar

Ponieważ chcieliśmy, aby był to najnowocześniejszy tego typu pojazd na polskich drogach, wyposażyliśmy ją we wszystkie urządzenia i funkcjonalności systemu ELCAR:

  • Moduł GPS – model Max III – pozwala kierowcy albo osobom z centrali firmy (np. spedytor, dyrektor działu logistyki) monitorować za pomocą aplikacji mobilnej lub przez stronę www takie informacje jak: położenie pojazdu, przejechane trasy, stan paliwa, temperaturę chłodni, parametry pracy agregatu, nacisk na osie.
  • Moduł telematyki agregatu Carrier – zaprojektowany dla pojazdów wyposażonych w agregat firmy Carrier. Umożliwia: pełną kontrolę pracy agregatu (m.in. temperaturę w przedziale załadunkowym, nastawy temperatury, czas i tryb pracy agregatu, odszranianie, wszelkie błędy zgłaszane na panelu LCD agregatu) oraz zdalne sterowanie agregatem (zmiana nastawionej temperatury, trybu pracy, zdalne uruchomienie odszraniania). Raporty temperatury, generowane w formacie PDF z systemu ELCAR-online, będą w 100% zgodne z wydrukami z drukarki agregatu.
  • Czujnik otwarcia drzwi RFID – czujnik z modułem RFID rejestruje każde otwarcie drzwi pojazdu. Alarmuje wyznaczone osoby w przypadku ich nieautoryzowanego otworzenia (np. poza dozwolonym obszarem). Czujnik ma wbudowane liczne zabezpieczenia na wypadek sabotażu. Wykonany jest z  bardzo wytrzymałego tworzywa.
  • Ładowarka akumulatora agregatu – nawet jeśli towary przewożone od dłuższego czasu przez naczepę nie wymagały chłodzenia (uruchomienia agregatu), ładowarka akumulatora agregatu dopilnuje, aby akumulator był naładowany i zawsze był w stanie uruchomić silnik agregatu.
  • Moduł Bluetooth – Bezpośrednia komunikacja pomiędzy czujnikami i urządzeniami w naczepie a aplikacją, zainstalowaną w telefonie kierowcy.
  • System inteligentnych czujników Beacon – pozwala monitorować, co dzieje się z przewożonym towarem w całym ciągu dostawy. Paleta, lodówka czy konkretna przesyłka może być lokalizowana na terenie centrum dystrybucyjnego (np. strefa przyjęć, magazyn, w trakcie załadunku). Następnie w pojeździe, w którym jest przewożona aż do odbiorcy (a cała trasa jest monitorowana i zapisywana). System beacon może również rejestrować temperaturę, wilgotność oraz wstrząsy. Aplikacja zaalarmuje wskazane osoby o przekroczeniu parametrów temperatury czy wilgotności lub na wypadek wykrycia uderzenia w przesyłkę.
  • System kamer – pozwala kontrolować wnętrze pojazdu w czasie rzeczywistym w trybie on-line. Wszystkie nagrania są zapisywane i przechowywane na zewnętrznych serwerach.
  • Aplikacja dla kierowcy – pozwala na bezpośredni kontakt centrali firmy z kierowcą, przesyłanie dokumentów, zlecanie tras, skanowanie przesyłek, zgłaszanie usterek itp.

Jak zarezerwować naczepę do testów?

Oczywiście – my w ELCAR możemy długo opowiadać o możliwościach, jakie dają nowoczesne systemy monitoringu i zarządzania flotą. Ale z doświadczenia wiemy, że najlepiej o tym jest przekonać się samemu. Większość przedsiębiorców szybko zauważa, jaką pewność i gwarancję bezpieczeństwa dają takie funkcjonalności jak bezpośredni kontakt z kierowcą czy wielopunktowy pomiar temperatury przewożonego w naczepie towaru. Menadżerowie od razu widzą, że firma pracuje efektywniej, a flota jest lepiej wykorzystana.

FOTO: Prezentacja oferty ELCAR i najnowocześniejszej ciężarówki w Polsce na spotkaniu klientów Scania Polska i ECOTERM na Pomorzu.

Naczepa testowa uzbrojona jest we wszystkie urządzenia i systemy, stąd nasi klienci mają możliwość sprawdzenia, które z funkcjonalności naszego systemu przydają im się najbardziej.

Sami sprawdzicie najlepiej, czy Wam się to sprawdza.

Przed wypożyczeniem pojazdu należy podpisać umową (na czas do dwóch tygodni). Przyczepę odebrać można w wybranych serwisach firmy Carrier na terenie kraju. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji. Już dziś zarezerwuj swój termin na testy – zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 603 554 888 lub e-mail naczepa@naczepa.info

Podziel się:
Komentarze (0)

Dodaj komentarz:

Podobne wpisy: