Peak sprzedażowy? Elastycznie dodawaj tymczasowych kierowców do swojej floty.

6 maja 2020
Dodał: Rafał Koszewski, Prezes ELCAR
Podziel się:

Jeśli zatrudniasz czy wynajmujesz kierowców tylko okresowo, lub w czasie nagłego wzrostu sprzedaży, aplikacja Elcar Driver pozwala elastycznie rozbudować flotę. Bez zobowiązań, zbędnych formalności i kłopotliwej instalacji.

Tę aplikację przygotowaliśmy z myślą o naszych dotychczasowych klientach, którzy znaleźli się w nagłej potrzebie. Na przykład o firmach kurierskich, które na co dzień dysponują 10 busami, a w okresie przedświątecznym zostają zalane lawiną zleceń. Albo sklepach e-commerce czy hurtowniach w czasie wyprzedaży. Idealny przykład to również doświadczenia związane z koronawirusem, gdy wiele firm transportowych straciło zlecenia, ale inne – na przykład obsługujące sieci i dostawy spożywcze – miały kilka razy więcej roboty.

Uzupełnij flotę na krytyczne tygodnie

W takiej sytuacji właściciel firmy spedycyjnej może szybko wynająć kilka pojazdów i dzięki aplikacji Elcar Driver włączyć je do już działającego u niego systemu Elcar.  Aplikacja instalowana jest w smartfonach kierowców, co pozawala śledzić pokonywane przez wynajęte auta trasy oraz korzystać z innych funkcjonalności, które standardowo zapewniają usługi Elcar:

  • Mobilna aplikacja wyposażona jest w komunikator, przy jego pomocy kierowca ma pełną łączność ze spedytorem.
  • W panelu zadań ma opis każdego realizowanego zlecenia.
  • Przy pomocy aplikacji może skanować i wysyłać dokumenty, w tym listy przewozowe i faktury.
  • Jeśli ciężarówka wyposażona jest w system monitorowania towaru (Elcar BeaCom), aplikacja Elcar Driver odczytuje informacje na temat temperatury i wilgotności w naczepie, podawane przez zamontowane na paletach inteligentne beacony. Przekazuje też te informacje do spedytorów w centrali firmy.
  • Elcar Driver ułatwia również pracę kierowców – ma wbudowane dwie checklisty, wypełniane przy odbiorze i zdawaniu samochodu.
Aplikacja Elcar Driver na szybkie zlecenia - bez formalności dodawaj szybko kierowców do swojej floty

Aplikacja Elcar Driver na szybkie zlecenia – bez formalności dodawaj szybko kierowców do swojej floty.

Darmowa aplikacja, płaci spedytor

Aplikacja Elcar Driver jest to aplikacja mobilna, którą kierowca może pobrać za darmo na swój telefon ze sklepu Google Play. Za jej użycie jednak płaci spedytor, który ciężarówkę wraz z kierowcą wynajmuje (tylko 50 groszy za każdą rozpoczętą godzinę).

Wielką zaletą Elcar Driver jest elastyczność i brak konieczności ponoszenia dużych nakładów na zakup oprogramowania czy współpracujących z nim urządzeń. Dlatego zachęcam spedytorów i właścicieli centrów dystrybucyjnych, by zacząć współpracę z nami od zainstalowania tej właśnie aplikacji. Bez żadnych zobowiązań.

Chcesz wiedzieć więcej? Przedstawiciel Elcar odpowie na wszystkie pytania >>

Podziel się:
Komentarze (0)

Dodaj komentarz:

Podobne wpisy: