NIEZBĘDNE NARZĘDZIE DO

KONTROLI PRACY

Nowatorski system ELCAR-online to niezbędne narzędzie do kontroli pracy floty pojazdów zarówno w małych, jak i w dużych przedsiębiorstwach. Umożliwia on łatwy i przejrzysty dostęp do wszystkich istotnych dla Państwa parametrów pracy pojazdów, jak i działań podejmowanych przez kierowców. System posiada możliwość pełnej personalizacji. Jako jego autorzy możemy dowolnie modyfikować funkcjonalność systemu pod Państwa indywidualne potrzeby.

Dzięki systemowi ELCAR-online

mogą Państwo m.in.:

  • W każdym momencie sprawdzić bieżącą pozycję i status pojazdu,

  • Skontrolować pracę agregatu i stan naładowania jego akumulatorów,

  • Sprawdzić temperaturę w naczepie, zajrzeć zdalnie do jej wnętrza oraz w pełni kontrolować otwieranie jej drzwi,

  • Skontrolować nacisk na osie,

  • Poprzez system alarmów dowiedzieć się w czasie rzeczywistym o przekroczeniu przez kierowcę prędkości, postoju w zakazanym miejscu lub niekontrolowanym ubytku paliwa,

  • Wydawać zdalnie dyspozycje kierowcy, komunikować się z nim poprzez dedykowaną aplikację mobilną i sprawdzić status aktualnie realizowanego przez kierowcę zadania.

ELCAR ONLINE TO

GWARANCJA JAKOŚCI

System ELCAR-online posiada również specjalne wbudowane oprogramowanie kontrolujące pracę całego systemu. Wszelkie ewentualne usterki są automatycznie wykrywane, przekazywane do działu serwisu ELCAR i niezwłocznie usuwane. Wybierając do zarządzania flotą system ELCAR-online, otrzymują Państwo gwarancję najwyższej jakości usług i profesjonalizmu na każdym kroku.