DZIĘKI ELCAR ONLINE

PEŁNA KONTROLA NAD FLOTĄ

Innowacyjny system Elcar Online to narzędzie do kontroli pracy floty pojazdów w małych i dużych przedsiębiorstwach. Umożliwia łatwy i przejrzysty dostęp do wszystkich istotnych parametrów pracy pojazdów oraz działań kierowców. To autorski system stworzony przez naszych inżynierów, dlatego może być w spersonalizowany: jego funkcjonalność dostosujemy do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

Monitoring Elcar Online możliwości:

  • możliwość sprawdzenia w każdym momencie bieżącej pozycji i statusu pojazdu,
  • kontrola pracy agregatu i stanu naładowania jego akumulatorów,
  • możesz sprawdzić temperaturę w naczepie, zajrzeć zdalnie do jej wnętrza oraz w pełni kontrolować otwieranie drzwi,
  • skontrolować nacisk na osie,
  • system alarmów w czasie rzeczywistym powiadomi Cię o przekroczeniu przez kierowcę prędkości, postoju w zakazanym miejscu czy niekontrolowanym ubytku paliwa,
  • wydawać zdalnie dyspozycje kierowcy, komunikować się z nim poprzez dedykowaną aplikację mobilną i sprawdzić status aktualnie realizowanego przez kierowcę zadania.

NASI INŻYNIEROWIE

CZUWAJĄ

Elcar Online posiada również zaawansowane rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo całego systemu. Wszelkie ewentualne usterki są automatycznie wykrywane, przekazywane do działu serwisu Elcar i niezwłocznie usuwane. Zarządzaj flotą poprzez Elcar Online – to gwarancja najwyższej jakości usług i profesjonalizmu.

20 lat doświadczenia

Nasi inżynierowie zaprojektują rozwiązania dla Twojej firmy