NASZ SPOSÓB NA PEAK SPRZEDAŻOWY W TWOJEJ FIRMIE.

Jak firmy spedycyjne i centra dystrybucyjne mogą radzić sobie z okresowym nagłym wzrostem liczby zamówień? Poznaj Elcar Driver – aplikację, dzięki której elastycznie dodajesz tymczasowych kierowców do swojej floty. Bez zobowiązań, zbędnych formalności i kłopotliwej instalacji sprzętu.

NIE MUSISZ KUPOWAĆ URZĄDZEŃ

Zastępuje je zainstalowana na smartfonie kierowcy aplikacja Elcar Driver. Po jej uruchomieniu auto loguje się w systemie Elcar. To idealne rozwiązanie dla firm, które szybko potrzebują zwiększyć swoje możliwości dostawy i przewozu towarów. Przyda się w firmach i centrach logistycznych, które sezonowo – na przykład w okresie wyprzedaży czy przed świętami Bożego Narodzenia, notują gwałtowny wzrost liczby zleceń.

ZOBACZ JAK DZIAŁA APLIKACJA

ELCAR DRIVER

Opłata za używanie aplikacji Elcar Driver wynosi tylko 50 groszy za każdą rozpoczętą godzinę. Po zakończeniu zlecenia po prostu ją wyłączasz. Aplikacja instalowana jest w smartfonach kierowców, co pozawala śledzić pokonywane przez wynajęte auta trasy oraz korzystać z innych funkcjonalności, które standardowo zapewniają usługi Elcar:

Mobilna aplikacja wyposażona jest w komunikator, przy jego pomocy kierowca ma pełną łączność ze spedytorem. W panelu zadań ma opis każdego realizowanego zlecenia. Przy pomocy aplikacji może skanować i wysyłać dokumenty, w tym listy przewozowe i faktury.

Aplikacja Elcar Driver jest do pobrania za darmo z Google Play.

Aktywuje ją firma spedycyjna, która zatrudnia kierowcę.

Elcar Driver ułatwia również pracę kierowców – ma wbudowane dwie checklisty, wypełniane przy odbiorze i zdawaniu samochodu.

Jeśli ciężarówka wyposażona jest w system monitorowania towaru (Elcar Beacon), aplikacja Elcar Driver odczytuje informacje na temat temperatury i wilgotności w naczepie, podawane przez zamontowane na paletach inteligentne beacony. Przekazuje też te informacje do spedytorów w centrali firmy.

Z aplikacją ELCAR DRIVER bez zobowiązań!

Elastyczne rozwiązania dla szybkiego rozwoju Twojej firmy.