WSZYSTKIE DANE O TWOJEJ FLOCIE

W JEDNYM MIEJSCU

Aplikacja web Elcar Online to niezwykle przejrzysta i funkcjonalna platforma do zarządzania Twoją flotą. Umożliwia zdalny dostęp do wszystkich danych zbieranych przez system Elcar Online w poszczególnych pojazdach, zapewniając przy tym stały kontakt z kierowcami.

APLIKACJA WEB

ELCAR ONLINE

Przyjazny interface ułatwia m.in. monitorowanie w czasie rzeczywistym położenia i statusu floty oraz ingerencję, w razie potrzeby, w zaplanowane dla niej zadania. Aplikacja web Elcar Online jest w pełni zintegrowana ze wszystkimi naszymi rozwiązaniami, w tym z aplikacjami mobilnymi Elcar Online oraz aplikacją dla kierowców Elcar Mobile, przygotowanymi na smartfony z systemem Android.

ZOBACZ JAK DZIAŁA

ELCAR ONLINE

Aplikacja Elcar Online została zaprojektowana w sposób maksymalizujący funkcjonalność i czytelność. W oknie poniżej widać przykładowy status naczepy.

W oknie historii widoczne są wszystkie zarejestrowane zdarzenia związane z pojazdem. Widać dokładne trasy przejazdu wraz z odległością, prędkością oraz postojami.

W oknie pojazdu widoczne są wszelkie niezbędne informacje pozwalające błyskawicznie i precyzyjnie ocenić stan nawet bardzo licznej floty: ilość paliwa, pracę agregatu, otwarcie drzwi, pracę webasto, pracę przystawki mocy.

Tylko z systemem ELCAR

Wszystkie dane o flocie w jednym miejscu.