KAŻDEGO DNIA STAJEMY SIĘ LEPSI

POZNAJ NAS LEPIEJ

Aplikacja web ELCAR-online to niezwykle przejrzysta i funkcjonalna platforma do zarządzania Państwa flotą pojazdów z poziomu www. Aplikacja ta umożliwia Państwu zdalny dostęp do wszystkich danych zbieranych przez system ELCAR-online w poszczególnych pojazdach, zapewniając przy tym stały kontakt z kierowcami.

APLIKACJA WEB

ELCAR ONLINE

Poprzez przyjazny użytkownikowi interface mogą Państwo m.in. w czasie rzeczywistym monitorować położenie i status posiadanej floty oraz ingerować, w razie potrzeby, w zaplanowane dla niej zadania. Aplikacja web ELCAR-online jest w pełni zintegrowana ze wszystkimi rozwiązaniami oferowanymi przez firmę ELCAR, w tym z aplikacjami mobilnymi ELCAR-online oraz ELCAR-mobile przygotowanymi pod smartfony oparte na systemie operacyjnym Android.

ZOBACZ JAK PREZENTUJE SIĘ

NASZA APLIKACJA

Zaprojektowane i stworzone w sposób zapewniający jak największą funkcjonalność, a zarazem czytelność. W oknie online prezentowany jest aktualny status naczepy.

Okno historii prezentuje wszystkie zarejestrowane zdarzenia związane z pojazdem. Aplikacja podaje dokładne trasy przejazdu wraz z odległością, prędkością oraz postojami.

Okno pojazdu pozwala szybko i precyzyjnie skontrolować nawet bardzo liczną flotę, podając informację takie jak: ilość paliwa, pracę agregatu, otwarcie drzwi, pracę webasto, pracę przystawki mocy.