menu>
+ 48 22 715-94-12, + 48 22 715-94-22


Produkty

W ofercie ELCAR znajdą Państwo profesjonalne narzędzia i najwyższej jakości usługi wspomagające zarządzanie flotą pojazdów. System monitoringu floty ELCAR opiera się na innowacyjnych modułach GPS w pełni współpracujących z przyjazną użytkownikowi aplikacją ELCAR-online, pozwalająca w łatwy sposób zoptymalizować funkcjonowanie floty pojazdów, a co za tym idzie, obniżyć koszty jej obsługi. Aplikacja ma konstrukcję otwartą, pozwalającą rozbudowywać ją pod indywidualne życzenia klientów. System może zostać dodatkowo poszerzony o zamontowane w pojazdach kamery, przekazujące obraz w trybie on-line. Moduły GPS, jak i oprogramowanie ELCAR-online są w całości naszej produkcji, co pozwala nam w pełni monitorować jakość oferowanych produktów.

W ramach swojej działalności ELCAR oferuje również pełne wsparcie techniczne systemu oraz rozmaite usługi ułatwiające firmom obsługę floty pojazdów, takie jak: mobilną stację paliwa, dzięki której możliwa jest kalibracja urządzenia mierzącego poziom paliwa w dowolnym miejscu postoju pojazdu, czy mobilne centrum techniczne pozwalające na szybkie zdiagnozowanie i usuwanie ewentualnych usterek w dowolnym miejscu postoju pojazdu. Na życzenie klienta całość prac serwisowych może być także udostępniana w trybie on-line.

Wybierając system ELCAR do zarządzania swoją flotą pojazdów mają Państwo gwarancję najwyższej jakości usług i profesjonalizmu na każdym kroku.  

 

Kontrola paliwa

Zarządzanie flotą pojazdów w prowadzeniu własnego biznesu nie musi być zadaniem trudnym. Kontrola paliwa to narzędzie firmy Elcar, które pomoże nam nie tylko w pilnowaniu stanu paliwa w samochodach naszej floty. To rozbudowane, wielofunkcyjne narzędzie, którego możliwości sięgają o wiele dalej. Dzięki systemowi Elcar będziemy mogli bez trudu skontrolować nawet bardzo liczną flotę pojazdów.

System pozwoli nam na:
- pomiar paliwa z dwóch zbiorników, 
- skontrolowanie danych z tachografów,
- kontrolowanie parametrów z magistrali,
- możemy na bieżąco kontrolować wszystkie parametry samochodu, co znacząco przekłada się na bezpieczeństwo użytkowników i stan pojazdu,
- bardzo dokładne przejrzenie trasy przejazdu, 
- wgląd i rejestracje zdarzeń drogowych. 

Wszystko to sprawi, że kontrola paliwa będzie łatwa nawet w przypadku sporej ilości pojazdów we flocie, a wyeliminowanie wszelkich nieprawidłowości paliwowych będzie oznaczało spore oszczędności kosztów finansowych ponoszonych do tej pory na flotę pojazdów.

Elcar online - poznaj wybrane elementy aplikacji: