menu>
+ 48 22 715-94-12, + 48 22 715-94-22


O nas

ELCAR to najwyższa jakość usług z zakresu monitoringu floty pojazdów. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę w każdym obszarze naszej działalności, od działu handlowego dostosowującego ofertę do Państwa potrzeb, poprzez pracowników technicznych, odpowiedzialnych za prawidłowy montaż urządzeń GPS, dział obsługi klienta zawsze gotowy do pomocy, aż po dział IT odpowiedzialny za nowe, innowacyjne rozwiązania, jak i dostosowywanie oprogramowania ELCAR-online pod indywidualne potrzeby oraz integrowanie z nim systemów informatycznych klientów.

Moduły GPS, jak i oprogramowanie ELCAR-online są w całości naszej produkcji. Wybierając system ELCAR do zarządzania swoją flotą pojazdów mają Państwo gwarancję najwyższej jakości usług i profesjonalizmu na każdym kroku.  

Firma ELCAR istnieje na rynku od 1998 roku. Początki jej działalności związane były głównie z montażem urządzeń antykradzieżowych, wkrótce jednak potencjał drzemiący w jej pracownikach, jak i ambicje jej właściciela ukierunkowały działalność ELCAR na znacznie bardziej wyspecjalizowany obszar systemów GPS. Krokiem milowym w rozwoju firmy okazało się otwarcie w 2006 roku własnego centrum monitorowania pojazdów. Kolejnym przełomowym wydarzeniem – wdrożenie innowacyjnego systemu ELCAR-online w roku 2010. Od tego czasu po dziś dzień ELCAR wciąż udoskonala oferowane przez siebie produkty, stale poszerzając dostępne funkcjonalności. Specyfika branży, jak i ogromny postęp techniczny skutecznie stymulują dynamikę wzrostu firmy i każdego dnia stawiają przed nią nowe wyzwania, które z ogromną przyjemnością przekuwane są w innowacyjne rozwiązania.

ELCAR foto-album

© Copyright 2014 Elcar. Wszystkie prawa zaztrzeżone!
Rzetelna firma

Infolinia: + 48 22 715-94-12
+ 48 22 715-94-22

Adres: ul. Okulickiego 3a
05-500 Piaseczno

do góry